Panel lakás eladó - Debrecen - Hajdú-Bihar megye

Panel lakás eladó - Debrecen - Hajdú-Bihar megye

52 900 000 Ft

Debrecen

HSZ: 3706647 Hajdú-Bihar megye
Kategória eladó Típus panel lakás Alapterület 44 m2 Szobák 2
Eladó igényesen felújított, erkélyes lakás Debrecen frekventált részén, Tócóskert téren

Debrecenben, a közkedvelt Tócóskert városrész központi, mégis csendes részén eladó egy 10. emeleti, 44 m²-es, 1+1 szobás, erkélyes lakás, panelprogramos, kétliftes társasházban (egyik teherlift). Az ingatlan egy teljes körűen felújított épületben található, ahol a külső homlokzati és tetőszigetelés is megtörtént, így energetikailag korszerű és gazdaságosan fenntartható.

A lakás a közelmúltban esett át igényes felújításon: biztonsági bejárati ajtó, modern, méretre gyártott konyhabútor, felújított fürdőszoba, új burkolatok minden helyiségben, valamint hűtő-fűtő klímaberendezés is beépítésre került. Az ingatlan fűtése egyedi mérésű központi fűtés, mely a középső, körbefűtött elhelyezkedésnek köszönhetően különösen alacsony költséggel működtethető. A havi közös költség 7.200 Ft, a téli fűtés és meleg víz költsége együttvéve is csupán ~9.000 Ft körül alakul.

A lakáshoz saját, zárható tároló tartozik az emeleten, valamint közös kerékpár- és motortároló is rendelkezésre áll a földszinten. A társasház rendezett, kulturált lakóközösséggel rendelkezik – a zárt folyosón mindössze négy lakás található, kiváló szomszédi viszonyokkal.

Elhelyezkedés szempontjából is kiváló választás: a közelben óvoda, bölcsőde, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, bevásárlási lehetőségek, buszmegálló, valamint több park és zöldterület is elérhető, az utcán pedig ingyenes parkolás biztosított.

Ez az ingatlan ideális választás lehet fiatal pároknak, kiscsaládosoknak, idősebbeknek egyaránt, de befektetésként is kiváló lehetőség, azonnali bérbeadási potenciállal.
(hivatkozási szám: M119084)

Ingatlan adatai

Irányár:52 900 000 Ft
Kategória:eladó
Típus:panel lakás
Megye:Hajdú-Bihar megye
Helység:Debrecen
Emelet:10. emelet
Alapterület:44 m2
Szobák száma:2
Ingatlan állapota:
Jellemzők:lift
Helyiségek Garázs, műhely, melléképület
Régió megtekintése térképen

Az ingatlan hirdetője

Tárkányiné Szendrei Marianna
PARTNER INGATLAN


Az ingatlannal kapcsolatos kérdéseivel forduljon bizalommal a hirdető magánszemélyhez, illetve az ingatlant közvetítő irodához a fentebb található elérhetőségek valamelyikén vagy az email űrlap kitöltésével.

Üzenet küldéseKérdése van? Válaszolunk!

Hasonló hirdetések

35 900 000 Ft

Eladó panel lakás

Debrecen

31 m2 1
54 900 000 Ft

Eladó panel lakás

Debrecen

64 m2 3
79 900 000 Ft

Eladó panel lakás

Debrecen

89 m2 4
További hasonló hirdetések